Vybavenie fitness centra

Fitnesscentrum je vybavené profesionálnymi strojmi značky Panatta Sport a kardiozónou na 1. poschodí, telocvičňou bojových športov a viacúčelovou multifunkčnou posilňovňou na 2. poschodí, ktorá je k dispozícii aj na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom za zvýhodnených podmienok v možnom spojení s našimi ďalšími službami podľa vašich požiadaviek.

Posilňovacie stroje Panatta

Základnou súčasťou moderného fitnescentra je kvalitná posilňovacia zóna. V Slyofite vám posilňovacie stroje ponúkajú širokú ponuku na posilňovanie všetkých partii tela vrátané lavičiek a stojanov. SlyoFit a Panatta kladie veľký dôraz na zdravé cvičenie, základom u týchto strojov sú nezávislé ramená a zbiehavá biomechanika pre dôkladné, kvalitne a hlavne zdraviu neškodlivé precvičenie každej svalovej partie ľudského tela. Cvičenie uľahčuje pneumatické nastavovanie a systém dopomocí. V spojení s umiestnením v presvetlených a farebne optimisticky naladených priestoroch vytvárajú vhodné prostredie pre tréning a hlavne nadobudnutie pozitívnej energie.

Telocvičňa bojových športov

Telocvičňa bojových športov je k dispozícii so špeciálnou výbavou, určenou na bojové športy ako sú (box, karate, kickbox), vrátane podlahy určenej pre takéto bojové tréningy. Návšteva tejto telocvične je samozrejme možná aj so špecializovaným trénerom boxu.

Multifunkčná posilňovňa

Multifunkčná posilňovňa je u nás v ponuke aj na prenájom pre Vašich zamestnancov, členov klubu, kamarátov, skupiny cvičencov, školy, športové kluby, na skupinové športové aktivity, súťaže a pod. Táto multifunkčná posilňovňa je dostupná počas celého dňa, mimo rezervovaných hodín podľa rozvrhu skupinových cvičení, s možnosťou využitia nielen posilňovacích strojov na KRUHOVÝ TRÉNING, ale tiež TRX, BOSU, FITBOX, FITLOPTY, OVERBALLY atď. Vstup do tejto posilňovne je už v cene vstupného!