Fitness
          woman Otvorené
PONDELOK - PIATOK 6:00 - 21:30
SOBOTA - NEDEĽA 7:00 - 21:30
Fotogaléria
Slyofit s.r.o.

NOVINKA!!!

Vážení klienti,

týmto Vám dávame do pozornosti rozšírenie našich cvičebných priestorov o veľkú telocvičňu na poschodí, samozrejme vrátane všetkých cvičebných pomôcok.

Telocvičňa je dostupná počas celého dňa mimo rezervovaných hodín podľa rozvrhu. Veríme, že si obľúbite aj tento priestor s možnosťou využitia nielen posilňovacích strojov, ale tiež TRX, bosu, fitbox, fitlopty, overbally... atď.

Používanie tejto telocvične je už v cene vstupu!

Nech sa páči, vstúpte.... :-)

                                                          Váš SlyoFit

Od 31.1.2015 začína v naších priestoroch akreditovaný kurz trénerov fitnes 1. stupňa. Bližšie informácie nájdete v záložke: OZNAMY

  

Akčné ceny

Slyo Fit

je prešovské fitnesscentrum v polyfunkčnej budove na Škultétyho ulici č. 30. Rozkladá sa na dvoch poschodiach o rozlohe cca 800 m2.

Fitnesscentrum
je vybavené profesionálnymi strojmi značky Panatta Sport a kardiozónou na 1. poschodí, telocvičňou bojových športov a viacúčelovou multifunkčnou posilňovňou na 2. poschodí, ktorá je k dispozícii aj na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom za zvýhodnených podmienok v možnom spojení s našimi ďalšími službami podľa vašich požiadaviek.
Telocvičňa bojových športov je k dispozícii so špeciálnou výbavou, určenou na bojové športy ako sú (box, karate, kickbox), vrátane podlahy určenej pre takéto bojové tréningy. Návšteva tejto telocvične je samozrejme možná aj so špecializovaným trénerom boxu. 
Multifunkčná posilňovňa je u nás v ponuke aj na prenájom pre Vašich zamestnancov, členov klubu, kamarátov, skupiny cvičencov, školy, športové kluby, na skupinové športové aktivity, súťaže a pod. Táto multifunkčná posilňovňa je dostupná počas celého dňa, mimo rezervovaných hodín podľa rozvrhu skupinových cvičení, s možnosťou využitia nielen posilňovacích strojov na KRUHOVÝ TRÉNING, ale tiež TRX, BOSU, FITBOX, FITLOPTY, OVERBALLY atď. Vstup do tejto posilňovne je už v cene vstupného! V rámci nášho rozvrhu skupinových cvičení máme v ponuke hodiny ako sú: TRX, TBW, Kruhový tréning, Fitbox, Bosu, pri ktorých získate skvelú kondíciu a pekne vyformovanú postavu. V prípade, že máte so zdravím trošku problémy, odporúčame hodiny Zdravotných  cvičení a pre milovníkov tanca sú to Latino tanečné lekcie a Spoločenské tance. 
Osobné tréningy pod dohľadom fitness trénerov, vypracovanie tréningových plánov a jedálnička na zníženie hmotnosti a formovanie postavy a komfort v nových priestoroch s príjemným personálom a priateľskou atmosférou!
To všetko pod vedením skúsených školených trénerov, ktorí patria aj do radov úspešných športovcov nielen na Slovenku ale aj vo svete!

Pre koho?
1. Pre náročného klienta, ktorý potrebuje ku cvičeniu komfort, kvalitu a príjemné prostredie
2. Pre všetkých tých, ktorí nevedia a nemajú odhodlanie cvičiť

Prečo cvičiť s trénerom?
Správny tréningový plán plus životospráva – výsledok!
Nechajte si poradiť od kvalifikovaného osobného trénera, ktorý Vám pomôže dosiahnuť svoj cieľ a hlavne zlepšiť kondíciu a zdravotný stav. Osobné tréningy pod dohľadom fitnes trénera zefektívnia Vaše cvičenie ? a výsledky sa dostavia rýchlejšie. Ďalej Vám poskytne konzultáciu ohľadom stravovania a zdravého životného štýlu a vypracuje jedálniček na zníženie hmotnosti a redukciu tuku.

Myslite na svoje zdravie a príďte si zacvičiť s radou skúsených školených trénerov.

Ponúkame Vám 3 telocvične na dvoch poschodiach

1.POSCHODIE - fitnes bar, fitnes centrum, kardio zóna
2.POSCHODIE - multifunkčná posilňovňa dostupná počas celého dňa, alebo s trénermi podľa rozvrhu skupinových cvičení s plnohodnotným vybavením aj pre kruhový a funkčný tréning,

                           - telocvična bojových športov, k dispozícii aj s trénerom


tel. číslo recepcia:  0908 277 062

email: slyofit@szm.sk,