Fitness
          woman Otvorené
PONDELOK - PIATOK 6:00 - 21:30
SOBOTA - NEDEĽA 7:00 - 21:30
Fotogaléria
Slyofit s.r.o.


Slyo Fit

2 fitness centrá


Prvé sa nachádza v polyfunkčnej budove na Škultétyho ulici č. 30. Rozkladá sa na dvoch poschodiach o rozlohe cca 800 m2.
Fitnesscentrum
je vybavené profesionálnymi strojmi značky Panatta Sport , telocvičňou bojových športov a viacúčelovou multifunkčnou telocvičňou s kardiozónou na 2. poschodí, ktorá je k dispozícii aj na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom v časti funkčnej zóny za zvýhodnených podmienok v možnom spojení s našimi ďalšími službami podľa vašich požiadaviek.
Telocvičňa bojových športov je k dispozícii so špeciálnou výbavou, určenou na bojové športy ako sú (box, karate, kickbox), vrátane podlahy určenej pre takéto bojové tréningy. Návšteva tejto telocvične je samozrejme možná aj so špecializovaným trénerom boxu. 

Kardiozóna a telocvičňa na funkčný tréning je dostupná počas celého dňa s možnosťou využitia nielen kardio zariadení, ale tiež TRX, BOSU, FITLOPTY, OVERBALLY atď. Vstup do tejto posilňovne je už v cene vstupného!


Druhé sa nachádza v OC Fresh na Justičnej ulici č. 13. Nachádza sa na 2. poschodí a  je na rozlohe viac ako 900 m2.

Fitnesscentrum je vybavené profesionálnymi strojmi značky Panatta Sport , telocvičňou pre skupinové aktivity, kardiozónou a kombinovanou suchou + infra saunou. 

Telocvičňa pre skupinové aktivity: V rámci nášho rozvrhu skupinových cvičení máme v ponuke hodiny ako sú: Fitbox, Aeróbne a strečingové aktivity, Formovacie cvičenia a iné aktivity, pri ktorých získate skvelú kondíciu a pekne vyformovanú postavu. V prípade, že máte so zdravím trošku problémy, odporúčame hodiny Zdravotných  cvičení (tie sú na Škultétyho  ulici) a pre milovníkov tanca sú to Latino tanečné lekcie a Spoločenské tance. 

Sauna padne určite vhod ako skvelý nástroj na regeneráciu a oddych po cvičení v našom fitness centre či načerpanie nových síl po práci. Vstup je pre cvičiacich zahrnutý už v cene!


SLYO FIT ponúka taktiež osobné tréningy pod dohľadom fitness trénerov, vypracovanie tréningových plánov a jedálnička na zníženie hmotnosti a formovanie postavy a komfort v nových priestoroch s príjemným personálom a priateľskou atmosférou!
To všetko pod vedením skúsených školených trénerov, ktorí patria aj do radov úspešných športovcov nielen na Slovenku ale aj vo svete!


SLYO FIT Pre koho?
1. Pre náročného klienta, ktorý potrebuje ku cvičeniu komfort, kvalitu a príjemné prostredie
2. Pre všetkých tých, ktorí nevedia a nemajú odhodlanie cvičiť

Prečo cvičiť s trénerom?
Správny tréningový plán plus životospráva – výsledok!
Nechajte si poradiť od kvalifikovaného osobného trénera, ktorý Vám pomôže dosiahnuť svoj cieľ a hlavne zlepšiť kondíciu a zdravotný stav. Osobné tréningy pod dohľadom fitnes trénera zefektívnia Vaše cvičenie ? a výsledky sa dostavia rýchlejšie. Ďalej Vám poskytne konzultáciu ohľadom stravovania a zdravého životného štýlu a vypracuje jedálniček na zníženie hmotnosti a redukciu tuku.

Myslite na svoje zdravie a príďte si zacvičiť s radou skúsených školených trénerov.

KONTAKTY:

        Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kontakty

ŠKULTÉTYHO 30:   0908 277 062 

JUSTIČNÁ 13:        0918 236 207

email: slyofit@szm.sk

manažér: Ing. Tomáš Hrabovecký; hrabovecky.t@gmail.com; tel.: 0907 445 836

www.slyo.sk